Portfolio

Wydawnictwo Świętego Wojciecha powstało w 1897 roku. Jest jednym z najstarszych w Polsce i zalicza się do czołówki polskich wydawnictw katolickich. Czytaj więcej»

„Przewodnik Katolicki” – najstarszy polski tygodnik społeczno-religijny. Czytaj więcej»

„Mały Przewodnik Katolicki” – miesięcznik adresowany do dzieci w przedziale wiekowym od 7 do 11 lat, ukazujący się od 1897 r Czytaj więcej»

„KnC – Króluj nam Chryste” – jedyny w Polsce i jeden z trzech w Europie miesięcznik przeznaczony dla Liturgicznej Służby Ołtarza, ukazujący się od 2004 roku Czytaj więcej»

Biblioteka Kaznodziejska – ogólnopolski miesięcznik homiletyczny adresowany do duszpasterzy, ukazujący się od 1906 roku. Czytaj więcej»

Misją "Strefy Katechety" jest wspieranie osób nauczających religii i towarzyszenie im w ewangelicznej służbie Bogu i Kościołowi. Jej realizacja odbywa się poprzez tworzenie pomocy katechetycznych, prowadzenie warsztatów oraz wydawanie książek i pomocy multimedialnych. Czytaj więcej»

Księgarnia Świętego Wojciecha – jedna z największych księgarń katolickich w Polsce i jedna najstarszych księgarń w Wielkopolsce istnieje przy poznańskim Placu Wolności od 1919 roku. Czytaj więcej»

Radio Emaus - społeczno-religijna rozgłośnia Archidiecezji Poznańskiej obecna na rynku radiowym od 23 marca 1995 roku. Czytaj więcej»