Portfolio

Księgarnia


Księgarnia Świętego Wojciecha – jedna z największych księgarń katolickich w Polsce i jedna najstarszych księgarń w Wielkopolsce istnieje przy poznańskim Placu Wolności od 1919 roku.

portfolio-ksiegarnia-3.jpg

Księgarnia jest doskonale znana i chętnie odwiedzana przez poznaniaków. Ma szeroki asortyment książek, filmów, płyt, prasy katolickiej oraz dewocjonaliów. Wśród książek odnaleźć można bogatą ofertę Pisma Świętego, ksiąg liturgicznych, pomocy katechetycznych i duszpasterskich, a także podręczniki do religii na wszystkie poziomy edukacyjne, beletrystykę chrześcijańską, poradniki i literaturę duchową, książki teologiczne, albumy i książki dla dzieci i młodzieży. W dziale dewocjonaliów natomiast zakupić można m.in. naczynia liturgiczne, różańce, ikony, obrazy, płaskorzeźby, świece chrzcielne, krzyże, medaliki, zestawy kolędowe itd.

W księgarni odbywają się również imprezy adresowane do młodszych i starszych mieszkańców Poznania: np. świąteczne spotkanie ze św. Mikołajem, Dzień Dziecka; promocje książek, spotkania z autorami.

Kontakt

Telefon:
+48667999030
+48669106669

Nowy adres: Aleje Marcinkowskiego 13, Poznań

Adres mailowy:
ksiegarnia@swietywojciech.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10:00-18:00
sobota 10:00 - 14:00